Prosím hlásni za me - →ZDE ← a TADY = Kujuu :-* a etě taddyyyy + TUTUTU xD

Vodní strážce-02

9. prosince 2008 v 19:57 | krikolka |  My-blbosti atd. =D
Takze chci se omluvit ze tenhle díl je tag silene krátek ale kdybych ho spojila s tim dalsím bude zase opravdu az moc dlouhej XD, protože ten další je dlouhej uz sám o sobe :D (tím naznacuju ze priste si poradne poctete :D) … presto ale doufám ze se vám bude líbit :-) i kdyz má tak blbej název (ale co se dá delat jinej me nenapad XD) …
Nedostatečná ochrana aneb Sakura pořád nic nechápe …

(ps: TOHLE NENI MOJE POVIDKA)


O: (jako malé opakování abyste vedeli asi tag co bylo minule XD) Chvíli bylo ticho a všichni hleděli na zaraženou Tsunade, které něco šrotovalo v hlavě. Po delší pauze se Kakashiho zeptala. "Jsi si jistý, že to byl TEN znak? Nemohl jsi se zmýlit?" Kakashi zavrtěl hlavou "Ne, nemohl. Je to určitě strážce!"

V Tsunadině pracovně bylo chvilku ticho. Shizune dosbírala papíry a položila je opět na stůl před stojící Tsunade. PRÁSK! Hokage bouchla pěstí do stolu a všechny papíry se zase rozletěli. (chudinka Shizune XD) "Áááá!" vykřikla Shizune při pomyšlení na pracné sbírání papírů. "Ups. Promiň." Zasmála se Tsunade. Hned nato se obrátila k Sakuře, která pořád vůbec nevěděla vo co GO, a řekla jí přísně "Doveď mě k ní!" "Hai Hokage-sama!" řekla Sak a vyšla z pracovny. Hned za ní Kakashi (čtoucí zase knížku XD) a potom Tsunade. Jenom Shizune musela zůstat a sbírat papíry.

Znovu v nemocnici:
V pokoji ležera už zase neznámá dívka v bezvědomí a kolem ní stáli dva členové ANBU. Všude byl klid. BUCH! Do dveří vrazila Sakura, za ní nakoukl Kakashi a nakonec do místnosti vlítla Tsunade. "Hokage-sama!" pozdravili jí ANBU a stoupli si do pozoru. Tsunade se obrátila na Kakashiho schovávajícího se za knížkou a řekla přísně "Dva ANBU nestačí! … Sežeň ještě minimálně další dva!" "Hai!" vykřikl Kakashi a zaklapl knížku. Poté upaloval pryč. "Hokage-sama … jestli se vás mohu zeptat … co je ten strážce zač, když na něj nestačí ani dva členové Anbu?" zeptala se Sakura a koukala udiveně na mladou spící dívku, které se všichni tolik báli. "Na to ted není čas! Je to dlouhé vyprávění." Odsekla Tsunade "Musím kvůli ní zařídit spoustu věcí a navíc mám skluz v papírování.". Zhluboka se nadechla. "Sakuro, můžu tě o něco poprosit?" "Samozřejmě Hokage-sama." Přikývla Sak. Tsunade se smutně usmála a pokračovala. "Nemám teď nikoho v Konoze komu bych důvěřovala natolik, abych mu svěřila tuhle misi." "Jakou misi?" skočila jí do toho Sakura. "Potřebuji, aby ses postarala o našeho vodního strážce." dořekla tiše Tsunade. Sakura se podívala opět na dívku. Ležela jen tak nevině na posteli a všichni kolem ní chodili jako by měla každou chvíli vybouchnout. "Můžete se spolehnout Hokage-sama!" usmála se nakonec. "Dobrá. Počítám s tebou." Přikývla Tsunade "Ale kdyby se cokoliv dělo … teda hlavně kdyby se probudila … dej mi okamžitě vědět! A buď opatrná, i když tě tu budou chránit ANBU, nikdo nemůže říct, co se stane, když strážce otevře oči." Dodala a zamířila ke dveřím. A přestože měla Sakura mnoho otázek, nechala ji odejít bez jediné odpovědi. Tiše vzdychla. "Tohle asi bude na dlouho." Prohlásila tiše a sedla si na křeslo, ze kterého měla dobrý výhled na postel s dívkou a čekala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kisa kisa | 14. prosince 2008 v 16:13 | Reagovat

mrtě !!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

ARIGATTO za návštěvu a přijďte zas ;)