Prosím hlásni za me - →ZDE ← a TADY = Kujuu :-* a etě taddyyyy + TUTUTU xD

Ichibi no Shukaku (Jednoocasý démon Tanuk -Mýval)

20. září 2008 v 12:40 | krikolka |  Bijuu
Shukaku je jedním z "Biju" , ocasá bestie z antického světa. Kazekage zapečetil Shukaku do svého syna Gaary(budoucího Kazekágeho),s úmyslem,vytvořit ninju s velkým množstvím chakry a vytvořit tak nezastavitelný zabíjecí stroj.Za tímto účelem to dělala většina vesnic.

Shukaku - celým jménem Suna no Shukaku, 砂の守鶴, "Písečný Shukaku" nebo Ichibi no Shukaku, 一尾守鶴, "Jednoocasý Shukaku". Shukaku je Tanuki neboli mýval žijící jen v Japonsku a asijský státech. Shukaku je prohnilý duch Písečného kněže, který se změnil v démona. Byl zapečetěn v Gaarovi Chiyem na rozkaz Gaarova otce, Čtvrtého Kazekageho. Shukaku již obýval dvě těla předtím, než byl jako jeho schránka zvolen Gaara, obě předešlé schránky po jeho vyjmutí zemřely. Než byl umístěn do Gaary, přebýval v čajové konvici. Jako Shukakova schránka byl Gaara schopen ovládat písek jen svou vůlí a písek ho chránil nezávisle na jeho vůli.
Ale Gaara trpěl kvůli vedlejším efektům tohoto spojení, trpěl nespavostí, protože kdyby usnul, Shukaku by pohltil jeho osobnost. Gaara se však může přinutit ke spánku a dovolit tak, aby se Shukaku fyzicky projevil jako obrovský tanuki vytvořený z písku.
Lidé si občas Shukaku pletou s jezevcem nebo pandou. Tanuki, stejně jako Kitsune (liška), jsou v japonské mytologii kouzelnými tvory. Shukaku se také může překládat jako OPILÝ. Je to pro něj příznačné jméno, protože Shukaku se chová a mluví, jako by byl pod parou.
/konoha.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Naruto nebo Gaara?

Naruto!
♥Gaara♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

ARIGATTO za návštěvu a přijďte zas ;)