Prosím hlásni za me - →ZDE ← a TADY = Kujuu :-* a etě taddyyyy + TUTUTU xD

Sandaime hokage-info

21. září 2008 v 17:46 | krikolka |  Hokagové

Věk: 69 let (teď je mrtvý)
Pravé jméno: Sarutobi
Registrační ID: 000261 Narozeniny: 8. února Typ krve: A Výška: 163.1 cm Váha: 50.6 kg

Sarutobi byl třetím hokage. Říkalo se o něm že byl nejsilnější ninja z vesnice, měl také přezdívku "Profesor" díky tomu, že znal velké množství různých jutsu. Byl také senseiem Sanninů - Jiraya, Tsunade a Orochimaru. Když o několik let později objevil Orochimarovu tajnou skrýš, mohl ho zastavit, ale nechal ho jít. Asi po deseti letech se Orochimarem setkal na chuuninských zkouškách. Orochimaru měl v plánu ho zabít a svedlu spolu docela zajímavý souboj. Nakonec chtěl Sarutobi sám sebe obětovat, aby zapečetil Orochimara, ale jeho životní síla nebyla už dost silný, takže mu zapečetil jen ruce.
Sarutobi je členem klanu (hmm) Sarutobi, je to vidět v jednom dílu mangy kolem 310, kde se Asuma sklání před jeho hrobem a říká že byl hrdý být členem klanu Sarutobi.
Také jsem někde četla, že to byl stejný šmírák jako Jiraya, ale tajil to mnohem lépe než on. Ale důkaz je podle mě hned v druhé episodě, tak se před narutovým Oiroke no Jutsu (sexy jutsu) svalil i se židlí (a já z toho měla půlhodinovej záchvat smíchu XD)
Jutsu:
Toumegane no Jutsu (technika teleskop) Shiki Fuujin (pečeť démona smrti) Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon) Kuchiyose no Jutsu (přivolávací technika - opice Enma) Doton: Doryuuheki (země, půdní stěna) Katon: Karyuu Endan (oheň: střela draka ohně) Shuriken Kage Bunshin no Jutsu (stínový klon shurikenu) Doton: Doryuu Taiga (země, řeka bláta) Katon: Karyuudan (oheň, raketa draka ohně) Doton: Doryuudan (země, střela draka země) Kawara Shuriken (shuriken ze střešních tašek)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

ARIGATTO za návštěvu a přijďte zas ;)